Dofinansowanie w ramach programu „Partnerstwo dla książki” na rok 2022

Informujemy, że Biblioteka Publiczna w Staszowie otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu „Partnerstwo dla książki” w kwocie 15000 zł, na realizację projektu „Stacja LITERAcka – mobilny świat młodzieży”.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.

10-01-2023, BPMiG w Staszowie