Wakacje w Bibliotece – „PODRÓŻE Z KSIĄŻKĄ PO AFRYCE”

Wakacje to czas odkrywania ciekawych lądów i zdobywania nowych przyjaźni. W bibliotece możemy podróżować do magicznych krain, nie ruszając się z miejsca, a raz poznani bohaterowie często stają się naszymi kompanami na całe życie. Wystarczy tylko otworzyć książkę i uwolnić fantazję. Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 5 – 10 lat do udziału w wakacyjnych „Podróżach z książką po Afryce”. Wspólnie odbędziemy wyprawę rowerem po Afryce. W podróżach towarzyszyć nam będzie sam Kazik, główny bohater książki Łukasza Wierzbickiego „Afryka Kazika”. Interaktywne zabawy z książką odbywać się będą w każdą środę od 14.07.2021 r. do 25.08.2021 r., w godzinach 10:00 – 12:00.

Wakacje w Bibliotece

Potrzebne informacje: