„TIK w instytucji Kultury #2”

Miło nam poinformować, że Biblioteka Publiczna w Staszowie bierze udział w Projekcie „TIK w instytucji Kultury #2”, realizowanym przez Stowarzyszenie Nowe Oblicze Edukacji (NOE).
Celem projektu jest rozwój kompetencji cyfrowych wśród dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat oraz pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury, z terenu województwa świętokrzyskiego.
14.09.2021 roku w Staszowskim Ośrodku Kultury miało miejsce oficjalne przekazanie sprzętu.
Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 3 Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie nr 3.2. Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej.

„TIK w instytucji Kultury #2”

22-09-2021, BPMiG w Staszowie