Spotkanie autorskie z Katarzyną Krakówką

„Starałam się odnajdować na nowo szczęście, i rzeczywiście odnajdowałam szczęście jeszcze większe niż wszystkie trudności. Nie rozumiem, dlaczego pewne rzeczy się dzieją. Ale wiem, że wszystko dzieje się po coś...”
/Katarzyna Krakówka „Miłość w kroplach deszczu”/

15 czerwca 2022 roku w Bibliotece Publicznej w Staszowie odbyło się spotkanie z debiutującą w roli pisarki, mieszkanką ziemi staszowskiej – Katarzyną Krakówką. Podczas przemiłego wystąpienia mieliśmy okazję poznać bohaterów z debiutanckiej powieści pt. „Miłość w kroplach deszczu” oraz dowiedzieć się skąd autorka czerpie inspiracje i jak wygląda współpraca z wydawnictwem. Pani Kasia opowiedziała nam odrobinę o swoim życiu, wielu pasjach i planach na przyszłość. Nasz gość zrobił na uczestnikach spotkania ogromne wrażenie. Był też czas na autografy i osobiste rozmowy z autorką. Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze. Pani Katarzynie życzymy wszystkiego dobrego i z niecierpliwością czekamy na kolejne powieści!

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji projektu „Stacja LITERAcka – mobilny świat młodzieży” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Spotkanie autorskie z Katarzyną Krakówką

21-06-2022, BPMiG w Staszowie